KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685382
nr 1568 5382
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 77x88 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:33:36
30/9 22:45:43
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona