KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445262
nr 1444 5262
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 77. Olja på duk, 60x70cm, yttermått inklusive ram: 72x80cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:24:53
300 kr
350 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona