KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034125
nr 1603 4125
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 114x79 cm, yttermått inklusive ram: 130x94 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:27:54
600 kr
700 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona