KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034125

nr 1603 4125

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 114x79 cm, yttermått inklusive ram: 130x94 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:27:54

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona