KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307441
nr 1530 7441
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 88x69 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:07:38
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr