KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004209
nr 1300 4209
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 62x38 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:39:33
350 kr
400 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)