KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12675320
nr 1267 5320
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "I like to be in mountains". Signerad. Olja på pannå, 70x50 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:02:55
100 kr
150 kr