KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167316

nr 1216 7316

Vagn Ove Schnach

(f. 1931), Danmark

Oljemålning, Vagn Ove Schnach, Interiör. Signerad. Olja på duk, 29x39 cm

Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 november 2018
kl 20:55:05

Vagn Ove Schnach

Läs mer om Vagn Ove Schnach