KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925277
*
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2021
kl 19:23:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 12:27:19
1
100 kr
26/4 17:25:54
1
250 kr
26/4 19:15:42
2
150 kr
26/4 19:15:42
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 19:18:23
2
Vinnande bud
26/4 19:20:31
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:06
-
8021 Oljemålning
F Giessel, Signerad, Fiskegubbar. Olja på duk, 71x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:15
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 12:27:19 | 1 | 100 kr |
26/4 17:25:54 | 1 | 250 kr |
26/4 19:15:42 | 2 | 150 kr |
26/4 19:15:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/4 19:18:23 | 2 | Vinnande bud |
26/4 19:20:31 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:06 -
8021 Oljemålning
F Giessel, Signerad, Fiskegubbar. Olja på duk, 71x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:15