KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922077
nr 1192 2077
Usko Näresuo, stilleben. Signerad, daterad 1985. Olja på duk, 52x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:24:22
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr