KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086242

nr 1508 6242

Uno Wahlman, Park. Signerad, daterad 1956. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm

Utrop:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:25:27