KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16714344
nr 1671 4344
Unna Katz, Signerad, Vasamuseét. Olja på duk, 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:49:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)