ART / Oil paintings / Oil painting 12894439
nr 1289 4439
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Attributed, Signerad Ulf, Komposition med figur. Oil on canvas, 60x92, unframed,
OIL PAINTING, Tillskriven, Signerad Ulf, Komposition med figur. Olja på duk, 60x92, oramad
Ulf Wahlberg, Swedish painter and draughtsman, born 1938
2000
SEK 1600
Monday November 18 2019
at 18:26:24
14/11 19:03:05
1.500 kr
18/11 18:21:25