KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155037
nr 1415 5037
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Signerad, hus. Olja på duk, 19x28cm, yttermått inklusive ram: 40x50cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:24:50
25/8 18:02:38
400 kr
30/8 18:03:24
Lis Husberg (f. 1920)