KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218063
nr 1521 8063
Ulf Hårdner
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Ulf Hårdner, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:06:42
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr