KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372290
nr 1337 2290
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad, daterad 1927. Olja på duk, 48x68 cm
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:37:11
6/7 17:23:34
100 kr
13/7 19:28:02