KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213130

nr 1221 3130

Torsten Renqvist

(1924-2007), Sverige

Oljemålning, Landskap med vatten, signerad. Olja på pannå, 25x32

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:42:08

Torsten Renqvist

Läs mer om Torsten Renqvist