KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757468
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kust kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar törner vatten
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:50
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:50
-
8085 Oljemålning
Gelotte. Signerad, landskap. Olja på duk, landskap..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:52
-
8255 Oljemålning
Ivar Franke (1913-1999), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40
-
8339 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Änder. Signerad...//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40
-
8340 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben med rosor. Olja ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:42
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kust kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar törner vatten
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:50 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:50 -
8085 Oljemålning
Gelotte. Signerad, landskap. Olja på duk, landskap..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:52
-
8255 Oljemålning
Ivar Franke (1913-1999), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40 -
8339 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Änder. Signerad...//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40 -
8340 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben med rosor. Olja ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:42