KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524188
nr 1352 4188
Torgny Forsberg
(1920-1992), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap, Signerad T Forsberg. Olja på pannå, 37x44 cm
Torgny Forsberg, svensk bildkonstnär född 1920, död 1992.
Utrop:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:27:26
Torgny Forsberg
Läs mer om Torgny Forsberg