KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524188

nr 1352 4188

Torgny Forsberg

(1920-1992), Sverige

Oljemålning, Fjällandskap, Signerad T Forsberg. Olja på pannå, 37x44 cm

Torgny Forsberg, svensk bildkonstnär född 1920, död 1992.

Utrop:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:27:26

Torgny Forsberg

Läs mer om Torgny Forsberg