KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443051
nr 1544 3051
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x90 cm
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:47:20
25/5 23:17:36
100 kr
29/5 18:27:33
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz