KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12856399

nr 1285 6399

Tord Lyseving Ã…redal

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Skeppsbron. Signerad Tord Åredal, daterad -77. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg. Olja på duk, 153x125 cm

Tord Lyseving Åredal, svensk konstnär född 1943.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:02:00

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Tord Lyseving Ã…redal

Läs mer om Tord Lyseving Ã…redal