KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491178

nr 1349 1178

Toranzo C. Signerad, Havanna. Olja på duk, 59x79cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:24:19