KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524669
nr 1352 4669
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Oljemålning, Orkester, Signerad. Olja på duk, oramad, 142x160 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:55:07
300 kr
500 kr