KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894226
nr 1289 4226
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vintersolnedgång Södra Yxlan", signerad. Olja på duk, 49x60 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:34:47
18/11 17:22:01