KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15682045

nr 1568 2045

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Mäster Mikales gata, Signerad. Olja på duk, 51x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:44:47

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel