KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805181
nr 1580 5181
Tom Thomsen, Landskap. Signerad, daterad -77. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 67x87 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:37:57
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
6
900 kr
6
1.300 kr