KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612099

nr 1261 2099

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 80x60

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:04:50

12/6 20:39:26 1      500 kr
17/6 15:10:06 2      Vinnande bud

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen