KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307091
nr 1530 7091
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 67x92 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:51:47
23/3 12:29:06
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard
nr 1530 7091
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 27 mars 2023 |
| 23/3 12:29:06 | 1 | Vinnande bud |
Thorvald Rygaard