KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824111

nr 1382 4111

Thomas Holm

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Thomas Holm (f. 1957), Sverige. "Homeshopping". Signerad a tergo. Olja på duk, 40x40cm, oramad

Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 21:05:33

Thomas Holm

Läs mer om Thomas Holm