KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188218
nr 1718 8218
Thomas Hafström
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 73x93 cm, oramad
Thomas Hafström, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:44:00
25/8 19:24:26
1.000 kr
25/8 20:02:03