KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051280
nr 1305 1280
Theresia Sandström (1893-1981), Sverige. Skånegård, signerad. Olja på duk, 66x100 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:23:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr