KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509336
nr 1250 9336
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, "Kyrkby Danderyd", signerad. Olja på pannå, 23x32 ca
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:26:34
700 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)