KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688300
nr 1468 8300
T. Lundquist, komposition. Signerad. Olja på pannå, 37x36, yttermått inklusive ram: 58x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:16:51
200 kr
350 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr