KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384450
nr 1538 4450
Svend Drews
(1919-2003), Danmark
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 64x54 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
Svend Drews, dansk målare född 1919, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:14:22
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)