KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815483
nr 1281 5483
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Alvaret i motljus, Mörbylånga. Olja på pannå, signerad. 18x20 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:17:18
1.500 kr