KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488151
nr 1448 8151
Sven Sinde. Signerad, Paris. Olja på pannå, 14x29cm, yttermått inklusive ram: 21x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:20:21
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)