KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878355
nr 1387 8355
Sven Sinde, Paris. Signerad. Olja på duk, 41x19, yttermått inklusive ram: 43x21 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:25:23
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr