KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023308

nr 1202 3308

Sven Linderoth

(1859-1934), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1910, bäck. Olja på duk, 52x34 cm

Sven Linderoth, svensk bildkonstnär född 1859, död 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 september 2018
kl 20:29:03

Sven Linderoth

Läs mer om Sven Linderoth