KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524568
nr 1352 4568
Sven Göran Svensson (S-G-Son), Signerad. Olja på duk, 95x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:59:26
300 kr
350 kr
400 kr