KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145027
nr 1414 5027
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x60cm, yttermått inklusive ram: 53x64cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:09:52
18/8 20:32:35
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson
Sven-Göran Svensson Gson
nr 1414 5027
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
måndag 23 augusti 2021 |
| 18/8 20:32:35 | 1 | Vinnande bud |
Sven-Göran Svensson Gson