KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264144
nr 1526 4144
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943). Signerad, Komposition. Olja på duk, 28x31 cm, yttermått inklusive ram: 44x47 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:05:14
27/2 21:54:05
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson