KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339096
nr 1533 9096
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på pannå, 22x12cm, yttermått inklusive ram: 29x19cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:37:09
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström