KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408400

nr 1740 8400

Sven-Arne Höken Hökenström

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947). Signerad, boxningsring. Olja på pannå, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm

Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.

måndag 17 november 2025
kl 20:02:27

Sven-Arne Höken Hökenström

Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström