KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408400
nr 1740 8400
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947). Signerad, boxningsring. Olja på pannå, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
måndag 17 november 2025
kl 20:02:27
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström