KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343273

nr 1234 3273

Sture Wikström

(1921-1993), Sverige

Oljemålning, Sture Wikström (1921-1993), Sverige. Fiskare, signerad. Olja på pannå, 43x17

Sture Wikström, svensk bildkonstnär född 1921, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:45:37

6/2 23:00:40 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sture Wikström

Läs mer om Sture Wikström