KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498236
nr 1249 8236
Sture Svenson, Hamn, signerad. Olja på duk, 37x45
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:00:32
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr