KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313507
nr 1431 3507
Stockholmsmotiv. Signerad Aurell. Olja på duk, 61x51cm, yttermått inklusive ram: 66x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:16:05
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)