KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689254
nr 1268 9254
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Stig Thiderman (1920-1973), Sverige, tillskriven. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 90x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:44:46
7/8 11:53:05
300 kr
12/8 17:45:03