KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207404
nr 1320 7404
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Jul i byn". Olja på duk, 30x24 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:25:26
19/4 18:18:18
100 kr
20/4 18:19:05