KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207322
nr 1320 7322
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo, -06. Olja på duk, 48x48 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:29:27
20/4 17:41:07