KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914046
*
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 november 2019
kl 18:21:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 19:13:20
1
200 kr
23/11 11:21:15
2
150 kr
23/11 11:21:15
1
200 kr (Budbetjänt)
24/11 13:21:51
3
250 kr
25/11 15:56:38
1
400 kr
25/11 18:02:54
3
350 kr
25/11 18:02:54
1
400 kr (Budbetjänt)
25/11 18:05:13
3
450 kr
25/11 18:16:15
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Stig MÃ¥nsson
Läs om budbetjänten
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 november 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/11 19:13:20 | 1 | 200 kr |
| 23/11 11:21:15 | 2 | 150 kr |
| 23/11 11:21:15 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 24/11 13:21:51 | 3 | 250 kr |
| 25/11 15:56:38 | 1 | 400 kr |
| 25/11 18:02:54 | 3 | 350 kr |
| 25/11 18:02:54 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 25/11 18:05:13 | 3 | 450 kr |
| 25/11 18:16:15 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



