KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989113

nr 1298 9113

Stig Kjellin

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, "Verandan". Signerad. Olja på duk, 73x35 cm

Konditionsrapport: lös ram

Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:39:19

Stig Kjellin

Läs mer om Stig Kjellin